Vaše kariéra s Brunelem

Jako konzultant Brunelu budete moci nám i našim zákazníkům ukázat, co ve Vás je, a dlouhodobě rozvíjet svůj potenciál na maximum. Vy převezmete operativní a / nebo strategickou zodpovědnost za projekt našeho klienta a budete pracovat na úkolech, které Vám zadá Váš Account Manager. Brunel se bude starat o Váš rozvoj a kariérní postup a pomůže Vám dostat se na ty nejlepší IT a engineeringové projekty v těch nejzajímavějších českých i zahraničních společnostech.

S naší pomocí jako profesionál můžete definovat svou kariérní dráhu přímo s ohledem na odbornost, kterou chcete získat. V Brunelu máte možnost nahlédnout do špičkových společností v nejrůznějších odvětvích a naplno rozvíjet svůj potenciál.

Rozjeďte s Brunelem svou kariéru naplno!

A takto by mohla vypadat Vaše kariéra

Nasbíráte praktické zkušenosti na jednom projektu. Po jeho skončení Vám umožníme uplatnit získané know-how na dalším projektu u jiného zákazníka. S Brunelem máte skvělou příležitost rozšířit své znalosti a zkušenosti na řadě projektů v engineeringu a IT.

Konzultant Brunelu

Láká Vás kariéra v engineeringu, automotive, logistice, kvalitě, designu, projektovém managementu, nebo vývoji a testování HW a SW? Staňte se konzultantem Brunelu!

Vzbudili jsme Vaši zvědavost? Získejte více informací o našich projektech.

Objevte s Brunelem nové výzvy

Nenechte si ujít žádný zajímavý projekt v IT nebo engineeringu. Brunel Vám pomůže vybrat ty nejlepší projekty právě pro Vás.

Otevřené pozice

Žijeme v době, kdy jsou možnosti v engineeringu takřka neomezené a svět se rozvíjí rychleji než kdy dříve. Jako konzultant Brunelu se dostanete k těm nejlepším engineeringovým projektům za takových podmínek, které byste jinde nezískali. Brunel Vám otevře úplně nový pohled na svět a na to, čeho se dá v engineeringu dosáhnout.

Pracovní náplň konzultanta v Brunelu

Staňte se konzultantem Brunelu. Dodáváme zákazníkům řešení jejich prestižních projektů; a Vy se můžete na těchto projektech podílet. Díky Brunelu svou kariéru můžete posunout kupředu velmi rychle. Známe naše klienty a jejich očekávání. S námi se máte možnost stát špičkou ve svém oboru. Konzultant Brunelu realizuje projekty přímo u zákazníka, a to v týmu nebo samostatně: na vlastní zodpovědnost.

Brunel hledá schopné a pracovité lidi, kteří se nebojí ukázat svoje kvality a rozvíjet svůj potenciál.
Do našeho týmu hledáme motivované zaměstnance, kteří hledají zajímavé projekty v dynamicky se rozvíjející společnosti. Pojďte do toho s námi, staňte se součástí Brunelu.